Školská jedáleň pri ZŠ Zlatníky

Naša školská jedáleň je súčasťou Záladnej školy Zlatníky a poskytuje stravovanie

deťom z materskej a základnej školy, zamestnancom školy a ostatným stravnikom/dôchodci z obce a firma /.

Z materskej školy sa stravuje 18 detí, ktorým sa pripravuje strava 3krát denne/desiata , obed, olovrant/.

Zo základnej školy sa stravuje 79 detí a 33 detí odoberá mliečnu desiatu. Zo zamestnancov odoberá stravu 21 dospelých a 31 ostatných  stravníkov.

Stravu v školskej jedálni pripravujeme podľa Materiálno spotrebných noriem určených pre školy a materské školy. Realizujeme školský mliečny program, ktorého cieľom je podpora pitia mlieka a tiež program Školské ovocie.

Jedálny lístok je zostavený na základe zásad pre zostavovanie jedálnych lístkov, v ktorom tiež musíme zosúladiť požiadavky detí a dospelých stravníkov Jedálny lístok sa nachádza na nástenke v jedálni.

Cena stravy:

desiata:    0,27 €

obed :      0,59 €

olovrant:  0,20 €

Deti :1-4ročník 0,90 €                            Desiata :0,33€

Deti: 5-9ročník 0,96 €

Zamestnanci     1,06 €

Cudzí stravníci: 2,36 €

Odhlásenie:

Odhlásiť dieťa zo stravy /alebo prihlásiť na stravu/  v prípade choroby alebo výletu je možné deň vopred do 13,00hod. na tel. čísle 038/7695174 alebo osobne v jedálni ZŠ .Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Stravník, ktorý sa stravuje , musí mať uhradenú stravu vždy do 1.dňa nadchádzajúceho mesiaca. Za stravu sa platí šekom alebo trvalým príkazom na číslo účtu 260682503/0900.

Vedúca školskej jedálne: Janírková Tatiana

Hlavná kuchárka:            Bronišová Mária